O mnie!

Hejo!

Mam na imię Karolina, jestem behawiorystką, trenerką psów i psią matką trzech chartów.

DOGłębnie tłumaczę z psiego na nasze, objaśniam psi punkt widzenia i pomagam Wam stworzyć zgrane, międzygatunkowe drużyny.

Kończąc studia psychologiczne byłam przekonana, że czeka mnie kariera w korporacji. Szybko jednak poczułam, że etacik, biurowy stołek, ciasny żakiet i deadliny to nie moja bajka. Że chcę czuć się potrzebna, chcę zmieniać czyjś świat na lepsze. I tak właśnie… zeszłam na psy!

Z wyróżnieniem ukończyłam kurs trenerski w Akademii Porozumiewania się ze Zwierzętami „Dobry Pies” oraz Kurs Dyplomowy COAPE nadający kwalifikacje Behawiorysty Zwierząt. Cały czas kształcę się i rozwijam swoją wiedzę podczas kursów, seminariów, warsztatów i konferencji.

Ale najwięcej uczę się, poznając kolejne Psie Osobowości.

Pierwszymi nauczycielami stały się moje whippety – Wally oraz Harry! Teraz dołączył do nich chart perski – Salomi.

Jak pracuję?

Współpraca z psem to dla mnie niekończąca się rozmowa. Dlatego na zajęciach stawiam przede wszystkim na naukę komunikacji z psem, szacunku do jego potrzeb i wrażliwości na najsubtelniejsze sygnały.

Dbam o bezpieczną atmosferę. Każdy – i pies i człowiek – ma prawo popełniać błędy, uczyć się, nie wiedzieć i nie rozumieć. Wskazanie Wam nowej ścieżki z życzliwością i bez oceniania, to moje zadanie i wielka przyjemność!

Bezwarunkowe posłuszeństwo to nie moja bajka. Nie wymagam od psa ciągłego skupienia i perfekcyjnego wykonywania komend. Zamiast tego nauczę Was, jak lepiej się rozumieć i cieszyć się swoim towarzystwem. 

Możemy spotkać się na terenie Warszawy, Piaseczna i okolic!

A jeśli mieszkasz daleko stąd – spotkamy się on-line! 

Do zobaczenia!

Moje sociale: